Określenie "stal nierdzewna" dotyczy gatunków stali charakteryzujących się podwyższoną odpornością na korozje. Podstawowym rodzajem stali, z którego wykonywane są nasze wyroby jest stal AISI 304 (V2A). W przypadku podwyższonych wymogów antykorozyjnych stosowana jest stal AISI 316 (V4A).

Wszystkie elementy są spawane w osłonie argonu, następnie wytrawiane i zabezpieczane antykorozyjnie.

Dzięki procesowi pasywacji elektrochemicznej, jakiej poddawany jest każdy gotowy produkt, możliwe jest odzyskanie wszystkich właściwości antykorozyjnych materiału, również w miejscach spawania i gięcia elementów

W trosce o utrzymanie najwyższych standardów higienicznych, a także łatwość w utrzymaniu czystości w obszarach związanych z produkcją żywności, wszystkie systemy odwodnień są tak zaprojektowane, aby ułatwić ich czyszczenie i dezynfekcję.

Wszystkie wytwarzane przez nas systemy odwodnień wykonywane ze stali nierdzewnej są zgodne z normą PN-EN 1253. Posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

ZEW Inwestycje (do 2019 KMB Inwestycje) jest marką wyrobów ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych obecną na rynku od 2009 roku.

Oferujemy  profesjonalne systemy odwodnień, elementy kanalizacyjne i budowlane dla wielu gałęzi przemysłu, w szczególności spożywczego, farmaceutycznego i chemicznego; również dla gastronomii, biur, hoteli, obiektów sportowych, rekreacyjnych i użyteczności publicznej, szpitali, sanatoriów. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu optymalnych systemów odwodnień ze stali nierdzewnych.

Możemy zaoferować rozwiązania na bazie naszych standardowych produktów, jak i wykonanie elementów według indywidualnego projektu.

Jesteśmy zespołem inżynierów, absolwentów Politechniki Krakowskiej i specjalistów różnych branż, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc na różnych etapach inwestycji, począwszy od projektu, poprzez doradztwo, szkolenia, oraz wsparcie na etapie montażu. Współpracujemy z największymi sieciami hurtowni instalacyjnych.

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych zgodnych z europejskimi normami. Powstają one w oparciu o nasze bogate doświadczenie z zastosowaniem zaawansowanych technologii w tym maszyn CNC.

Naszą dewizą jest wysoka jakość za rozsądną cenę.